Orari: 09:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

YAMAMAY

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Yamamay lindi në vitin 2001 nga ideja e Gianluigi Cimmino, i cili besonte fuqishëm në potencialin e rritjes së tregut të veshjeve të brendshme dhe të industrisë së shitjes me pakicë. Pikërisht pas dhjetë viteve të aktivitetit, Yamamay po jeton për herë të dytë një zhvillim dhe rritje falë themelimit të Pianoforte Holding, ku dy marka tepër të suksesshme janë të lidhura së bashku: Yamamay dhe Carpisa. "Më afër dhe më të fortë". Kjo është motoja e bashkëpunimit të ri, i cili ka arritur në një kohë të shkurtër hapjen e 1000 dyqaneve dhe punësimin e më shumë se 1200 punonjësve.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu