Orari: 09:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

Na kontaktoni


Nëse keni një pyetje apo dëshironi të na tregoni për një problem, ju lutemi na kontaktoni nëpërmjet të dhënave më poshtë:

INFORMACIONE KONTAKTI

ADRESA: Rruga Nacionale Tiranë-Elbasan, Tirana, Albania.

ORARI I QENDRËS: Nga e hëna në të premte 10:00 – 22:00 & E shtunë - e diel: 09:00 – 22:00.

SHËRBIMI I KLIENTIT:

NR. KONTAKTI:  +355 68 80 82 934

EMAIL:  teg.info@acrem.al

PËR REKLAMA DHE ORGANIZIME EVENTESH:  marketing@acrem.al

KËRKESA PËR QIRAMARRJE:  leasing@acrem.al