Orari: 09:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

Profili TEG


Në zemër të zonës me më shumë potencial të Tiranës, qëndron arsyeja për të përjetuar modën, ushqimin e përsosur dhe mënyrën perfekte për të kaluar kohën e lirë.

Të eksplorosh 54,000 metra katrorë lumturi me 150 dyqane që ofrojnë trendet më të fundit me çmime fantastike, pa harruar mobilimin për shtëpinë, argëtimin dhe gastronominë mbresëlënëse.

Kur të vizitoni qendrën tonë bëhuni gati të përballeni me zgjedhje pafund, pasi do të gjeni një shumëllojshmëri mundësish në modë, pajisje, këpucë, bizhuteri, dhurata, suvenire, libra, produkte per mirëqenie dhe bukuri, elektronike dhe mobilim shtëpie. Hapur në nëntor të vitit 2011, Tirana East Gate është pjesë e Balfin Group, grupi më i madh financiar në rajon.