Orari: 09:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

Nail Lounge

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Nail Lounge by OPI eshte salloni i pari i ketij lloji ne Shqipëri i cili ka ekskluzivitetin e markes OPI, marka nr. 1 në botë për manikyrët. Në sallonin Nail Lounge by OPI, realizohen thonjtë me teknikën dipping powder, infinite shine me manikyrët OPI, manikyr xhel-axxium OPI, zgjatje me tipsa, mbushje e thonjve, depilimi te fytyres, duarve dhe kembëve, krehje flokësh dhe trajtime lëkure me linjën BCL SPA. Nail Lounge by OPI e gjeni në TEG në katin +1.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu