Opening Hours: 10:00-21:00
Home
  • SHOPS
  • GASTRONOMY
    • Bars
    • Restaurants
    • Fast Food
en
  • sq
Slide 1 of 1

Nail Lounge

hours

Monday - Friday 10:00 - 22:00

Saturday - Sunday 09:00 - 22:00

Nail Lounge by OPI eshte salloni i pari i ketij lloji ne Shqipëri i cili ka ekskluzivitetin e markes OPI, marka nr. 1 në botë për manikyrët. Në sallonin Nail Lounge by OPI, realizohen thonjtë me teknikën dipping powder, infinite shine me manikyrët OPI, manikyr xhel-axxium OPI, zgjatje me tipsa, mbushje e thonjve, depilimi te fytyres, duarve dhe kembëve, krehje flokësh dhe trajtime lëkure me linjën BCL SPA. Nail Lounge by OPI e gjeni në TEG në katin +1.

Sign up for exclusive offers!
Sign up today to receive exclusive access to our offers, coupons and some great surprises!

Sign up