Opening Hours: 10:00-21:00
Home
 • SHOPS
 • GASTRONOMY
  • Bars
  • Restaurants
  • Fast Food
en
 • sq
Slide 1 of 1

Events


Slide 1 of 1

DASMA E VITIT RIKTHEHET NË TEG! 👰🏼♀️💍

7/02/2023

Thuaj PO dashurisë 👩❤️👨 në datat 11-12-14 shkurt!   Ceremonia e celebrimit nga personazhe VIP, 🎉festa, 👰🏼♀️🤵🏼veshjet ceremoniale, 📸shërbimi fotografik, katering-u dhe çdo element tjetër janë menduar deri në detaje nga AMI EVENT. 💌 Aplikoni TANI! Na tregoni historinë tuaj të dashurisë dhe mund të jeni ju një nga  👩🏽🤝👨🏼 çifteve fatlume që do të celebrohen në 📍TEG!   TEG, be happy!
Learn More

All Events

Thursday, 23rd March 2023 - Saturday, 23rd March 2024

 • Event

  DASMA E VITIT RIKTHEHET NË TEG! 👰🏼♀️💍

  Learn More
 • Event

  Gatuajmë së bashku biskotat festive

 • Event

  Ndezja e dritave

 • Event

  Ditëlindja e TEG

 • Event

  Valentine’s Day

 • Event

  Paint with the painter

 • Event

  Arty Party në TEG