Orari: 10:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

DASMA E VITIT RIKTHEHET NË TEG! 👰🏼♀️💍


14/02/2023
  • Events

Thuaj PO dashurisë 👩❤️👨 në datat 11-12-14 shkurt!

 

Ceremonia e celebrimit nga personazhe VIP, 🎉festa, 👰🏼♀️🤵🏼veshjet ceremoniale, 📸shërbimi fotografik, katering-u dhe çdo element tjetër janë menduar deri në detaje nga AMI EVENT.

💌 Aplikoni TANI! Na tregoni historinë tuaj të dashurisë dhe mund të jeni ju një nga  👩🏽🤝👨🏼 çifteve fatlume që do të celebrohen në 📍TEG!

 

TEG, be happy!