Orari: 10:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

Zara

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Vendndodhja
Tirana–Elbasan Hwy km 5
Kontakti
35544504310
Zara hapi dyqanin e saj të parë në qytetin bregdetar A Coruña në veriperëndim të Spanjës, në vitin 1975. Zara ka mbi 2,000 dyqane të pozicionuar në mënyrë strategjike në qytetet kryesore të 88 vendeve të botës. Dizenjatorët dhe klientët e Zara-s janë të lidhur në mënyrë të pandashme. Grupet e specialistëve, marrin në mënyrë të vazhdueshme komentet dhe mendimet e klientëve për vendimet e tyre në çdo dyqan Zara. Këto komente dhe mendime frymëzojnë grupin krijues të Zara-s, i cili përbëhet nga më shumë se 200 profesionistë. Zara përpiqet gjithmonë që të përmbushë nevojat e klientëve të saj, ndërkohë që ndihmon për t’u njohur me idetë, tendencat dhe shijet e tyre. Ideja është përhapja e pasionit të vërtetë për modën në një spektër të gjerë njerëzish, kulturash dhe moshe.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu