Orari: 09:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

YVES ROCHER

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Në mes të vrullit të punës së përditshme, dyqani ‘’Yves Rocher’’ në qendrën TEG ju mirëpret për një pushim bukurie. Me më shumë se 50 vjet përvojë, Yves Rocher i ofron lëkurës tuaj të gjithë mirësinë e natyrës, risitë më të fundit nga zhvillimet e kozmetikës dhe garancinë tuaj me produkte të cilësisë së pare, me çmimet më ekonomike. Mbi 700 produkte bukurie për të zgjedhur në dyqanin tuaj të bukurisë Yves Rocher si: përkujdesi i fytyrës dhe i trupit, parfume dhe makiazhe.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu