Orari:
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

WORLD FLEX

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Inovacioni është çelësi i strategjisë së World Flex. World Flex me produktet e tij të një standardi të lartë, sjell ndryshim në jetën tuaj. E gjeni në katin -2.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu