Orari: 10:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

Tommy Hilfiger

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

"I themeluar në 1985 Tommy Hilfiger ofron stil, cilësi dhe vlera konsumatorëve anembanë botës nëpërmjet markave TOMMY HILFIGER dhe TOMMY JEANS, me një koleksion të gjerë për veshje sportive dhe xhins për meshkuj, femra dhe fëmijë, aksesorë dhe këpucë. Kompania është e licensuar për një sërë produktesh, si ora, syze, parfume dhe orendi shtëpiake. Themeluesi Tommy Hilfiger vazhdon të jetë në krye te dizajnit dhe vazhdon të kontribuojë që ky proces të vazhdojë në rrugën e duhur. Tommy Hilfiger është pjesë e PVH Corp. që nga viti 2010. PVH Corp është një kompani botërore e specializuar në fushën e dyqaneve të veshjeve, me mbi 16.000 partnerë në gjithë botën. Tommy Hilfiger gëzon njohje të fortë ndërkombëtare nga konsumatori, dhe falë kësaj ka arritur të krijojë një rrjet shpërndarjeje në mbi 100 shtete dhe mbi 2.000 dyqane në Ameriken e Veriut, Europë, Amerikën Latine dhe Azi. Shitjet totale të markës TOMMY HILFIGER në 2020 ishin 6.9 milion dollarë amerikanë. "

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu