Orari: 10:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

TIMBERLAND

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Kambalet origjinale “Timberland” u shpikën në 1973. Kambalet ishin të forta, të mire-qendisura dhe falë një teknike të re të asaj kohe për ruajtjen e formës, shumë rezistente. Kambalet “e verdha” premium caktuan një standart të ri në industrinë e kepucëve për rezistencën ndaj ujit. Ato u bënë të preferuarat për aventurierët e ecjeve në natyrë, për profesionistët e zanateve, si dhe për njerëzit e tjerë që kërkonin çizme të bukura për syrin. Kambalet përcaktuan markën tone. Impakti i tyre ishte aq i madh saqë kompania u riemërua “Timberland” në 1978.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu