Orari: 10:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

SWAROVSKI

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Swarovski është emri i një firme të madhe e themeluar në vitin 1895, e cila merret me prerjen e kristalit dhe me një gamë të gjerë të produkteve të saj luksoze të prodhuara nga Swarovski ag në Wattens, Austri. Gama e gjerë Swarovski përfshin figura kristali të mëdha dhe gjithashtu në miniaturë , bizhuteri dhe dekoracione për shtëpi dhe llambadare Swarovski. Të gjitha figurat janë të shënuara me një logo.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu