Orari: 10:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

Stradivarius

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Stradivarius ndërmerr një përqasje feministe dhe rinore ndaj veshjes. Ai prezanton projektet e tendencave dhe të stofrave (pëlhurave) të reja për klientët e tij të rinj. Dyqanet e tij të mëdha elegante ofrojnë një gamë të gjerë për zgjedhjet e veshjeve për të reja të shkujdesura, plot imagjinatë. 910 dyqanet Stradivarius janë të pranishme në 59 vende të ndryshme të botës.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu