Orari: 09:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

Sport Vision

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Sport Vision është rrjeti i dyqaneve multibrad, udhëheqës në shitjen e produkteve sportive me eksperiencë që nga viti 2000. Sport Vision është distributori i Nike në Shqipëri dhe përfaqësues zyrtar për tregëtimin me shumicë dhe pakicë i firmave sportive: adidas, Reebok, Puma, Champion, Sergio Tacchini, Umbro, Ellesse, Lonsdale, Slazenger, Convers, Ipanema, Rider, Brugi, Ring Sport, New Balance, Vans, Speedo, Ralph Lauren Polo, Asics, Lacoste. Produktet tona janë koherente me trendet më të reja të artikujve sportivë dhe të çertifikuar ndërkombtarisht.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu