Orari: 10:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

SAMSONITE

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Samsonite është lideri botëror në fushën e valixheve, çantave, dhe aksesorëve të udhëtimit. Samsonite kombinon stilin e veçantë me dizajnet më të fundit të teknologjisë, duke i dhënë përparësi dhe vëmendje maksimale cilësisë dhe jetëgjatësisë se produkteve të saj. Për më shumë se 100 vite, Samsonite ka përdorur trashëgiminë e dizajnit të saj të pasur, për të krijuar produkte të pakrahasueshme që plotësojnë nevojat e jetesës në levizje dhe të profesionistëve të zyrave.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu