Orari: 09:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

ROSSMAN & LALA

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Me mbi 3600 dyqane në vende te ndryshme te Europes si Gjermani, Poloni etj. Tashmë kualiteti gjerman ndodhet në Shqipëri në emrin ‘’Rossmann & Lala’’ që nga viti 2009, duke operuar nëpërmjet rrjetit të supermarketeve në Tiranë, Vlorë dhe në Durrës. Kompania ‘’Rossmann & Lala’’ ka si distributor kryesor dhe të vetëm, kompaninë mëmë Rossmann në Gjermani. Ofron për konsumatorët larmishmëri produktesh nga markat më të njohura gjermane dhe më gjerë, me kualitet 100% gjerman, për kujdesin personal, kozmetike të shumëanshme, ushqime bio për fëmijë dhe të rritur, ndihmues shtëpiak etj.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu