Orari: 09:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

Rinascimento

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Moda eshte art, ju mund te jeni artistet e saj. Qendro klas, vish Rinascimento Boutique. Mode, unitet, cilesi, cmimet me te arsyeshme dhe markat me te mira italiane per te realizuar stilin tuaj ne cdo rast, event, zyra dhe casual. Kor @ kor, Giorgia Johns, Sandro Ferrone, Rosso di sera, Waggon, Altramarea, Divine Folie, Riccianera, Exibit dhe shume marka te tjera per te kompletuar garderoben tuaj . Une vesh Rinascimento Boutique... Po ti? 

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu