Orari: 10:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

REPLAY

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Themeluar në vitin 1981, Replay tashmë është një nga brandet lider në industrinë e prodhimit të xhinseve dhe veshjeve “Casual”. Me dizajnin e veçantë dhe materialin cilësor, Replay tanimë është prezent dhe shumë i dashur në të gjithë Europën, në Lindjen e Mesme dhe në Amerikë. Veshjet më të njohura të këtij brandi janë veshjet e materialit xhins, por jo vetëm. Ndër vite Replay ka dizenjuar gjithçka për një kombimim “Casual” dhe “Sport”. Tashmë, të gjithë mund të blejnë produktet e brandit Italian, ekskluzivisht në TEG. Replay vjen në Shqipëri nën menaxhimin e kompanisë Perfect Fashion dhe ofron një varietet të lartë produktesh për femra dhe meshkuj si: xhinset e mirënjohura dhe shumë cilësore, çantat sportive, këpuce, aksesorë të ndryshëm si portofola, byzylyk, shalle etj. Në dyqanin më të ri në TEG, tani do të gjeni koleksionet e vjeshtës, dhe do të keni mundësi të krijoni look-un tuaj “Casual” dhe “Sport” me artikujt cilësor dhe shumë modern të brandit Italian, Replay.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu