Orari: 09:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

PRENATAL

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

‘’Prénatal’’ është ofruesi kryesor ndërkombëtar në i një gamë të plotë të produkteve dhe shërbimeve për të përmbushur nevojat e nënës së re dhe fëmijëve deri në 8 vjeç. Dyqanet funksionojnë si një hapësirë të vetme ku mund të gjeni gjithçka që nënat dhe fëmijët kanë nevojë. Koleksionet e modës italiane kanë në fokus vëmendjen ndaj detajeve dhe cilësinë. Dyqani i parë u hap në Milano në vitin 1963, dhe tashmë brandi historik i kujdesit ndaj fëmijëve ‘’Prénatal’’ tani ka 330 dyqane në 16 vende të botës.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu