Orari: 10:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

Plusito Pet Shop

Orari

E Hënë-E diel 09:00-22:00

Rrjeti më i madh i dyqaneve për produktet e kafsheve, me një gamë mbi 10.000 produkte, me brandet më të mira ndërkombëtare si dhe brande ekskluzive të cilat mund te gjenden vetëm në Plusito.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu