Orari: 10:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

PIERRE CARDIN

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Pierre Cardin është një markë luksoze franceze e cila sjell stilet e fundit të modës edhe për meshkujt në Shqipëri përmes dyqanit të tij në TEG. Veshjet si: kostume, xhupa, këmisha dhe pantollona nuk janë vetëm klasike por i kombinohen bukur edhe personaliteteve që udhëtojnë, shijojnë përditshmërinë e tyre dhe preferojnë të jenë në qendër të vëmendjes në ambjente të ndryshme. Detajet bëjnë diferencën me Pierre Cardin!

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu