Orari: 10:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

PANDORA

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

PANDORA dizenjon, prodhon dhe tregton bizhuteri të gatshme dhe bashkëkohore të prodhuara nga materiale me cilësi të lartë me çmime të volitshme. Bizhuteritë PANDORA shiten në më shumë se 100 vende në gjashtë kontinente nëpërmjet rreth 7,800 pikëve të shitjes, duke përfshirë më shumë se 2,400 dyqane. E themeluar në vitin 1982 dhe me seli në Kopenhagen, Danimarkë, PANDORA punëson më shumë se 27,300 njerëz në mbarë botën, prej të cilëve rreth 13,200 janë të vendosur në Tajlandë, ku kompania prodhon stolitë. Pozicionuar mirë brenda segmentit të luksit të përballueshëm nga tregu i bizhuterive që ofrojnë produkte moderne, me cilësi të lartë. Byzylyku tepër i bukur ‘’collectible’’ është produkti i saj kryesor që nxit blerjet dhe besnikërinë e konsumatorit.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu