Orari: 09:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

ORIGINAL MARINES

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Firma italiane qe vesh femijët nga 0-16 vjec. Mbi 800 filiale në mbarë botën. Raport cilësi-çmim shumë të mirë. Çmimet e produkteve tona mund t'i konsultoni online edhe në Lekë në website-in zyrtar: www.originalmarines.com

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu