Orari: 10:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

OPA

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

OPA u krijua si një dyqan unik Grek ushqimi në rrugë, me pikën e tij të fortë produktet e përgatitura nga përbërësit e freskët vendas dhe standarte strikte higjenike. Themeluar në maj 2019, Opa ka të bëjë me shijimin e kuzhinës tradicionale greke. Është një restorant ushqimi në rrugë i perceptuar nga njerëzit që qëndrojnë pas grupit REVO, një kompani me përvojë të thellë në shërbimet e mikpritjes, menaxhimin e pronave dhe më shumë.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu