Orari: 09:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

MIA

Orari

E Hënë - E Dielë 07:30-22:00

Mia Coffe ofron një ambient relaksues në katin 0 në TEG ku mund të shijoni një kafe me miqtë tuaj, por mund të provoni gjithashtu edhe lëngjet e freskëta, ëmbëlsira, por dhe koktejle.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu