Orari: 10:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

LTB

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

LTB Jeans, marka avangarde e themeluar në 1948, e njohur në gjithë botën dhe bashkëpunuese me një sërë firmash të njohura, nis aktivitetin me 1994-en. Ltb Jeans ndjek trendet e modës në nivel nderkombëtar, në kuadër të qëllimeve për tu shndërruar në një marke lider qe i jep drejtim modes duke ju ofruar konsumatorëve një game të gjerë artikujsh si xhinse, këmisha, xhupa, bluza, pantallona, fustane, aksesorë etj. Cilësia dhe çmimi është kombinimi që na përfaqëson!

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu