Orari: 10:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

LC WAIKIKI

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

LC Waikiki, themeluar në vitin 1985 dhe tregton nën emrin e LC Waikiki mağazacılık në Turqi që prej vitit 1997. Banorët e Turqisë vishen me LC Waikiki, i cili ka si filozofi "Të gjithë meritojnë të vishen mirë" dhe dhe ndjesinë e “modës së pranueshme”. Rritja e LC Waikiki në tregun vendas dhe ndërkombëtar po vazhdon prej 18 vjetësh tashmë. LC Waikiki, lider në industrinë e veshjeve të gatshme, ofron shërbim në rreth 500 dyqane dhe 27 vende.

www.lcwaikiki.com

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu