Orari: 10:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

Lavazza

Orari

E Hënë - E Dielë 07:30-22:00

Me një koncept krejtësisht të ri “Lavazza” në TEG ju ofron shijen e sofistikuar, duke shijuar në detaje magjinë e aromë së ekspresit të famshëm italian, që shijohet vetëm apo me miqtë.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu