Orari: 09:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

Koko

Orari

E Hënë - E Dielë 07:30-22:00

Në Koko do të gjeni cilësinë më të mirë të kafesë dhe një shumëllojshmëri ëmbëlsirash, vërtetë për t’u shijuar! E gjeni në katin e parë.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu