Orari: 10:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

IMPERIAL

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Markat italiane dhe cilësia e tyre! Në TEG gjeni dyqanin Imperial, fjala e fundit e dizajnit mesdhetar të veshjeve për të rinj. Imperial do të thotë të guxosh me trendet e reja! Vizito Imperial në katin 1.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu