Orari: 10:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

Goodfellas American Pizzeria and Grill

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Mirë se vini në Goodfellas American Pizzeria and Grill, ku ne ju ftojmë të nisni një udhëtim kulinar përmes shijeve të kuzhinës amerikane. Pasioni ynë qëndron në krijimin e picave autentike të stilit të Nju Jork-ut dhe specialiteteve të nxehta të skarës.

Bashkohuni me ne dhe provoni artin e shijes në Goodfellas American Pizzeria and Grill.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu