Orari: 09:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

FLORMAR

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

E themeluar në Milano, kryeqyteti i industrisë së modës, Flormar filloi prodhimin në Turqi në vitin 1970. Flormar u bë një markë e dashur për femrat me prodhimin e saj vjetor prej 120 milion njësish, si dhe gamën e gjerë të produkteve që përbëhen nga bronzerat, pudrat, tonet, rimelet, buzëkuqet, dhe pajisje dhe produkte të kujdesit të lëkurës. Flormar, si një nga kompanitë më të mira botërore të make-up, gjithashtu ka një pjesë prej 21% në tregun e kozmetikës të Turqisë. Duke u ndalur në operacionet e huaja që nga viti 2008, Flormar ka mundur që të bëhet një markë globale me 650 dyqanet e saj të vendosura në 250 qytete në 104 vende të botës. Flormar vjen në Shqipëri nga kompania Sinani & com Shpk, e cila operon në treg me artikujt kozmetikë prej 30 vitesh.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu