Orari: 09:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

FLO

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

FLO e nisi veprimtarinë saj në vitin 2001 duke u ofruar konsumatorëve të grupmoshave të ndryshme mbi 10 mijë produkte si kepucë, çanta, aksesorë dhe veshje sportive. FLO posedon dyqanet më të mëdha në Europë. FLO mbart një shumëllojshmëri markash si Lumberjack, Dockers, Polaris, Kinetix, Winx, Flogart, Ben10, Spiderman, Panama club, Erica pablo, Yellow kids, Miss f, Art bella, Franco banetti, U.S Polo Assn, Oxide etj. FLO mbart në vetvete filozofinë e shitjes së produkteve cilësore me çmime të arsyeshme.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu