Orari: 10:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

Defacto

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

DeFacto, është pozicionuar midis markave kryesore në sektorët e veshjeve dhe modës në Turqi që nga hapja e dyqanit të parë në 2005. Me 324 dyqane në vend dhe 123 dyqane jashtë vendit, ‘’De Facto’’ vazhdon rrugëtimin si një nga tre kompanitë më të mira të sektorit me veshje për femra, meshkuj dhe fëmijë. ‘’De Facto’’ sjell koleksione të përshtatura për dyqanet në secilin nga shtetet ku operon në përputhje me kulturat lokale dhe mënyrën e jetesës. Përveç produkteve të dizajneve praktike dhe me stil, u ofron klientëve në TEG koleksione unike dhe të riciklueshme si ‘’DeFacto Inova’’ dhe ‘’DeFacto Eco’’, të cilat kanë lindur nga investimet e R & D dhe inovacionit.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu