Orari: 10:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

DAMAT

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Udhëheqësi i tregut të veshjeve të meshkujve, D'S Damat, u themelua në vitin 2002 për të ofruar cilësi dhe rehati për konsumatorët. Zgjedhjet e pëlhurave, qepjet, modelet dhe dizajnet e krijuara me koleksionin D'S Damat janë prodhuar në Turqi, me 100% pëlhura të cilësisë së lartë. Koleksionet D'S Damat, të cilat janë pozicionuar në veshjet e të gjithë njerëzve që duan të krijojnë stilin e tyre me koleksionet e më të bukura që kanë imagjinuar, nga klasikja në moderne, ju japin gjithashtu elegancën përveç funksionalitetit. Duke ofruar cilësi me çmime të volitshme, kjo markë ndryshoi zakonet e veshjeve të meshkujve dhe vazhdon të ofrojë vlera për momentet e tyre më të veçanta.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu