Orari: 09:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

CACHAREL

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Cacharel një markë ikonë. Cacharel paraqet koleksione të reja çdo sezon duke ofruar freski dhe romanticitet. Pesëdhjetë vjet pas krijimit të saj, Cacharel mbetet një markë ikone, duke krijuar siluetën e një personi që i pëlqen të luajë me modën.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu