Orari: 09:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

Altinbas

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Që nga dita e parë e krijimit të saj, argjendaria Altınbaş ka rrugëtuar me qëllimin e zhvillimit të vazhdueshëm përmes aktiviteteve të markës dhe shitjes me pakicë, si dhe me konceptet dhe risitë e reja që i prezantoi biznesit; me një total prej 500 pikash shitjesh në Turqi dhe në të gjithë botën. I themeluar në vitin 1975 në Gaziantep nga familja Altınbaş, argjendaria Altınbaş ka korrur një sukses 16 të shkëlqyer në një kohë të shkurtër, falë përpjekjeve të saj efektive dhe metodike. Duke adoptuar si misionin e saj për të udhëhequr industrinë e bizhuterive turke me koncepte dhe novacione të reja, Altınbaş synon të arrijë cilësinë perfekte të produktit dhe shërbimit në dyqanet e tij konceptuale dhe të ofrojë një eksperiencë të shkëlqyer tregtare.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu