Orari: 09:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

Adidas

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

"adidas, marka më e fuqishme sportive në botë, me mbi 1200 ‘brand stores' dhe prezente në mijëra dyqane multibrand në të gjithë botën, prej shumë vitesh është prezente edhe në qendrën tregtare TEG. E përfaqësuar në tregun shqiptar nga kompania e mirënjohur ‘Balkan Sport’, adidas sjell për konsumatorët, trendet dhe teknologjitë më të fundit nga bota e veshjeve sportive. Kategoritë e veshjeve që do të gjeni në adidas janë: Running, Training, Athletic dhe Lifestyle. Çdo ditë adidas punon me një mision të qartë, të ofrojë produktet më cilësore si dhe shërbimin më ekselent ndaj klientëve. Produktet adidas vishen nga ikona të sportit dhe artit dhe thyejnë rekorde, bëhen trend dhe bëjnë histori në të gjithë botën.

adidas | Impossible is Nothing "

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu