Orari: 10:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

MAGJIA E FUNDVITIT NË TEG!🤩


06/12/2023

Ejani të ndezim së bashku dritat e festës në një event special dhe plot magji në TEG! Shijoni një performancë të jashtëzakonshme baleti nën melodinë e tingujve të pianos!

 

Ju mirëpresim më datë 6 dhjetor, ora 18:00 në Hyrjen e Gjelbër!

 

TEG, be happy!