Orari: 09:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en

Çfarë po ndodh

Ofertat

Klikoni për të përfituar nga ofertat më të mira


Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu

Shikoni FILMAT MË TË FUNDIT!

Premierat e filmave më të njohur në botë i gjeni në Cineplexx.

FILMAT E RINJ

Na ndiqni

@TEG_TIRANAEASTGATE