Orari: 09:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

Zara Home

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Pjesë e grupit Inditex, Zara Home kujdeset që në shtëpinë tuaj të mos mungojë asgjë. Zara Home kombinon idetë më të fundit dhe dizajnet më trendy në përditshmërinë tonë. E gjeni në katin 0 në TEG!

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu