Orari: 09:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

Versace

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Versace Jeans ju sjell çdo sezon koleksione të reja, novatore, në materiale të pambukta, xhins etj. Jo vetëm xhinse! Eksploro në katin 1, dyqanin e ri Versace Jeans në TEG.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu