Orari: 10:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

US. POLO ASSN

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

U.S Polo Assn është e përjetshme, ajo kurrë nuk del nga stili. Histori speciale e elegancës, mbi të gjitha tendencat, e ndritshme dhe pasionante, fisnike dhe e rehatshme, një stil i mrekullueshëm, i sinqertë dhe plot ngjyra, gjithmonë i ri. Pioner i inovacionit, një legjendë e vërtetë e jetesës për 125 vjet. Një harmoni sfiduese e krijuar nga detaje fine, duke formuar përsosmërinë me ngjyra të theksuara. Një traditë e pasur dhe unike, tranformimi i një fisnikërie të rehatshme në një stil madhështor. E themeluar në vitin 1890 U.S Polo Assn është organi udhëheqës i sportit të Polos në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. U.S Polo Assn kap autenticitetin e sportit, duke qendruar i vërtetë në rrënjët e tij të stilit klasik amerikan.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu