Orari: 10:00-21:00
10° C
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

SWATCH

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Swatch, një orë provokuese dhe ikonë, e cila shpëtoi industrinë Zviceriane të orëve, falë themeluesit të saj vizionar Nicolas Hayek. Mekanizmi i orëve “Swiss Made” me 51 element përbërës, dizajnet, ngjyrat, si dhe çmimi demokratik, janë vlerat që e karakterizojnë Swatch. Që prej krijimit në Mars 1983, deri në ditët e sotme, Swatch është një nga brandet më të famshme në botë, me qindra milionë orë të shitura. Mesatarisht një model i ri Swatch krijohet çdo një ditë e gjysmë.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu