Orari: 10:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

Pull&Bear

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Pull&Bear u krijua në vitin 1991 me një qëllim – të përmbushë nevojat e të rinjve që e duan modën. Koleksionet Pull&Bear kanë një ndjesi qetësie dhe gëzimi në vetvete. Por, Pull&Bear është më shumë se vetëm veshje dhe aksesorë. Ajo krijon gjithashtu edhe hapësira në të cilat komunikohen mesazhet e produkteve të saj. Dyqanet Pull&Bear harmonizojnë instalacione krijuese me objekte të ricikluara, për të krijuar një hapësirë të personalizuar dhe të rehatshme ku klientët e saj të rinj pëlqejnë të kalojnë kohën. Pull&Bear ka më shumë se 900 dyqane në rrugët tregtare më të ngarkuara dhe në qendrat tregtare më të rëndësishme në 65 vende të botës.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu