Orari: 10:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

PASCUCCI

Orari

E Hënë - E Dielë 07:30-22:00

Cilësia shumë e lartë e kafesë Pascucci, e cila përftohet nga një përzierje e veçantë nga 12 kokrra të ndryshme, kombinuar me korrektesë dhe shërbimin cilësor, e bën Pascuccin kafenë tuaj të preferuar.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu