Orari: 10:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

MARKOLINO

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Aty ku cilësia dhe moda bëhen një! Veshje për foshnjë dhe fëmije deri në 16 vjeç. Me një eksperiencë prej 11 vitesh në treg, ofrojmë shumëllojshmëri veshjesh të tendencave më të reja të modës. Brandet më të njohura greke dhe italiane të veshjeve për fëmijë i gjeni tek Markolino - kati i parë, TEG.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu