Orari: 10:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

Marella

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Marella është një markë luksoze italiane e modës, e themeluar në vitin 1988. Marka është pjesë e Max Mara Group dhe e specializuar në veshje dhe aksesorë për femra me cilësi të lartë. Është e përballueshme për çdo grua që ta bëjë atë të ndihet e veshur me klas dhe komode.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu