Orari: 09:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

Loft

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Loft është një markë legjendë me ngjyrën e saj unike blu dhe dizenjimin e qepjes së xhinseve. Ka udhëhequr të rinjtë dhe ata që ndjehen të rinj gjatë gjithë kohës për të krijuar stilin e tyre të pazakontë si një markë e krijuar që në vitin 1968. Loft është një zgjedhje e domosdoshme për ata qe kanë shpirt të lirë dhe të hapur për të provuar produkte të reja dhe cilësore, ofron shumëllojshmëri zgjedhjesh dhe modele e alternativa të ndryshme për ata qe duan të veshin "LOFT" në çdo moment të ditës. Në çdo kohë Loft premton elegance, guxim dhe identitet në të gjitha koleksionet e saj. Me stilin e saj të rehatshem, cilësor dhe urban LOFT ju fton që të bëheni pjesë e llojit të saj unik.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu